Kutsume kõiki harrastus- ja huvitegevusgruppe osalema Tartu Hansapäevade programmis 12.–13. juulil 2014!

Tähelepanu, harrastajad ja huvitegevuse juhendajad!

Kui oled mõne huviringi juht või tegeled ise huvi- ja harrastustegevuse korras või professionaalselt tantsimise, laulmise, draama, pillimängu või mõne muu huvitava ning atraktiivse tegevusega, siis oled kutsutud osalema Tartu Hansapäevade programmis!

Sel aastal on festivali pealkiri värske ja põnev – Ajastumürgel! Sellest nimest kannustatuna on käivitumas omapärane ja huvitav projekt Jaanilinnas, mis kaasab ühtekokku nii huvi- ja harrastustegevuse praktiseerijaid kui ka professionaale ning kooslusi ja üksikesinejaid üle Eesti.

Päringud lisainfo saamiseks ning kõigi huviliste küsimused ja huviavaldused on oodatud meiliaadressile .

Lastelinn kutsub üles kõiki Tartu linna ja maakonna laste- ja noortekollektiive esinema Lastelinna laval. Pakume kollektiividele võimalust esineda pingevabas õhustikus ning tutvustada ennast ja oma tegemisi. Lastelinn soovib esile tõsta laste eneseteadlikkust ja oskusi ning seeläbi tänavuse Lastelinna kandva ideega „lastelt lastele“ toetada laste enesekindlust oma harrastustega tegelemisel.

Küsimuste ja esinemissooviga palume pöörduda meiliaadressil .

 

Kui soovid saada huvitava ja meeldejääva esinemiskogemuse, siis Hansapäevad pakuvad selleks võimalust! Ootame teie kirju 20. juunini.

 

Lisainfo:

Hendrik Vissel – Programmijuht, Toomelava ja Jaanilinna pealik

tel: +372 5663 4770; e-post:

Maarja Hõrn – Lastelinna pealik

tel: + 372 5668 1163; e-post: