Nii nagu ei tule Tartu suvi ilma Hansapäevadeta, ei tule Hansapäevad ilma vabatahtliketa. 11.–13. juulil Tartut haarav Ajastumürgel ootab oma koosseisu mitmeid kümneid elujõust pakatavaid vabu ja tahtlikke inimesi.

 

Vabatahtlikke vajame peamiselt festivali infopunkti (vajalik inglise ja/või vene keele oskus), lavade tehnilisteks abilisteks, Antoniuse Õue piletimüüjateks ning erinevate linnade/hoovide/õpitubade abilisteks.
Eriti julgeid ja erksaid inimesi kutsume üles heerolditeks, kes festivalikülalisi ja muidu südalinnas uitajaid põnevamate tegevuste ja algavate kontsertide poole suunaksid. Heeroldid saavad kostümeeritud ning varustatud ruuporiga.

Omalt poolt hoolitseme, et kõigil vabatahtlikel oleks kõht täis ja janu kustutatud.

 

Kui üks hansamürglit täis nädalalõpp on Sinu suveplaanidest veel puudu, 11.–13. juuli kalendris veel täiesti vaba ja tunned, et festivalikogemus teeks head, siis anna endast märku, saates oma CV või lihtsalt vabas vormis lühikirjeldus, kui vahva sa täpselt oled, aadressile !

Kui leidsid ülalt ameti, mis sind juba kõnetas, märgi oma eelistus sooviavaldusse (infopunkti puhul, ära unusta märkida keelteoskust). Eelistuse puudumisel pakun Sulle rõõmuga ise rolli.

Vabatahtlikuks pürgimise sooviavaldusi ootame 17. juunini.

 

Lisainfo:

Agnes Nurme — produktsiooni ja vabatahtlike pealik
Mob: +372 5354 2401; e-mail:

 

Vabatahtlike kõhule teevad pai:

eesti-pagar-logo-2 veskimati SALVEST_520x297

logo-ept m-m-logo-varviline Marmiton