Tänavu toimub Ajastumürgli nime kandvate Tartu Hansapäevade raames luulevõistlus HansaSlämm, millest oodatakse osa võtma kõiki luulesõpru. Kuni 25. juunini on avatud võistlusele registreerimine!

 

“Slämmiluule aluseks pole niivõrd nipid ega võtted, vaid midagi hoopis põhimõttelisemat. Esiteks, tunne ennast vabalt! Teiseks, austa ennast ja teisi! Kolmandaks, kui saad, siis vaiki – loodetavasti Sul siiski on midagi öelda! Neljandaks, pea alati meeles oma minevikku ja juuri!” iseloomustas HansaSlämmi ja Tartus menuka luulevõistluse TarSlämm korraldaja Jaan Malin.

Poetry Slam ehk slämmiluule võistlus on paberkandjal avaldamata autoriluule võistuesitamine. Sellel žanril on vähemalt kaks eesmärki: pakkuda võimalust esitada ja kuulata värsket luulet ning näidata kirjandusest tavaliselt mitte huvitujale, et see valdkond ei pruugi olla haigutamapanevalt igav.

Võistluse žürii valitakse publiku hulgast – viis ühest kuni kolmest liikmest koosnevat seltskonda annavad igale esinejale hindeid 10 palli süsteemis. Loe lisaks SIIT!

 

Võistlusel oodatakse osalema kõiki luulesõpru, kel on soov oma seniavaldamata loomingut esitada. Osalemiseks palume endast märku anda e-posti aadressil . Võistlusele registreerimine kestab 25. juunini.

 

HansaSlämm toimub pühapäeval, 13. juulil kl 18 lokaali Suudlevad Tudengid (Raekoja plats 10) teise korruse hubases miljöös. Lisaks võistlejatele astuvad HansaSlämmil külalisesinejatena üles Jan Kaus ja Indrek Koff. Auhinnad Rahva Raamatult ja lokaalilt Suudlevad Tudengid.

 

Lisainfo:

Jaan Malin
HansaSlämmi korraldaja
e-post: